דף הבית
בניית אתרים
מיתוג אינטרנטי
ניהול עמודי פייסבוק
ניהול מועדוני חברים
ROL
ניהול מועדוני חברים
 עלותו של גיוס לקוח חדש יקרה פי 5 משימור לקוח קיים.

איך תשמר ביעילות את לקוחותיך?

במציאות התחרותית של ימינו, העובדה שהצלחנו לגייס לקוח חדש אינה מבטיחה שהוא יחזור לבצע קנייה חוזרת. לא כי אינו מרוצה, אלא כי בפניו עומדות אינספור חלופות מפתות. המציאות הצרכנית העכשווית גורמת לעסקים רבים להבין שהמפתח לביצוע קנייה חוזרת והגדלת מחזור המכירות הוא בניית תכנית נאמנות עבור לקוחות קיימים.

מהו מועדון לקוחות?
אמצעי שיווקי ממוקד המייצר פניה אישית ללקוחות החברה לפי מאפייניהם והעדפותיהם, עם הצעות והטבות מגוונות. כך לדוגמא אפשר לשלוח ללקוחות ניוזלטר חודשי או להעניק להם באמצעות כרטיס מועדון מתנה על ביצוע רכישות בסכום מסוים. למי זה מיועד? ניהול מועדוני לקוחות מתאים לעסקים וחברות בכל גודל, השואפים להגדיל את מחזור המכירות.

מהם היתרונות של ניהול מועדוני לקוחות?
השקעה נבונה - עלות מול תועלת, המשאבים המושקעים בגיוס לקוח חדש גבוהים בהרבה מאשר שימור לקוח קיים.
גידול במכירות - ללקוחות שבוחרים בכם יש סיבה טובה, ובמקרה כזה מדוע שלא ירכשו מוצרים או שירותים נוספים שאתם מציעים? ניהול מועדון לקוחות יספק להם תמריץ שיגרום להרחבת סל המוצרים והשירותים שהם רוכשים דרככם.
שימור לקוחות - מחקרים מלמדים: ככל שסל המוצרים והשירותים של הלקוח מתרחב, כך גדלה הנאמנות שלו למותג וקטנים סיכויי הנטישה.
שביעות רצון - הענקת ערך מוסף ללקוח מגדילה את שביעות הרצון שלו. בכך היא לא רק מגדילה את נאמנותו לחברה, אלא גם הופכת אותו לשגריר נלהב שימליץ עליכם לחבריו.
התאמה לצרכי הלקוח - ניהול מועדון לקוחות תספק לך נתונים אודות דפוסי השימוש של הלקוח ותאפשר לך לבנות הצעות מכר מדויקות המותאמות לצרכיו.
בידול ומיתוג - כחברה הדואגת לקהל לקוחותיה.
 
 
ניהול מועדוני לקוחות בקשרי תקשורת
משרד הפרסום קשרי תקשורת הפך במרוצת השנים לגוף המוביל בישראל לניהול מועדוני לקוחות, עם למעלה מ 1,000 מועדונים פעילים. טיפוח נאמנות הלקוח באמצעות מועדונים אלו מגדיל בעקביות את מחזור המכירות של החברות המפעילות אותם. כדי שתוכלו לתת את המענה הטוב ביותר ללקוחות שלכם, אנחנו מספקים מעטפת ייחודית לניהול חווית לקוח, הכוללת דיוור ניוזלטרים עם הטבות ומבצעים, ניהול מאגר הנתונים של חברי מועדון הלקוחות, שליחת SMSללקוחות ועוד.
רוצים להגדיל את מחזור המכירות? נשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי המבוסס על הצלחה מרובת שנים בניהול מועדוני לקוחות, לצורך בניית תכנית נאמנות אפקטיבית.

צרו קשר ועלו על הדרך הבטוחה להגדלת ההכנסה!